Studentrabatter online

Visa Alla Rabatter

Kontakt

Kontakta oss på Studentkortet

Har du frågor om ditt Studentkort? Kontakta vår kundtjänst här. Kontrollera först att din fråga inte finns med på våra vanligaste frågor och svar som du finner här. Du kan också ringa kundtjänst på 08 652 76 00. Vi har telefontid vardagar 13-15.

Om du har företagsrelaterade frågor och vill komma i kontakt med någon utav oss på Studentkortet, så finner du våra kontaktuppgifter nedan. Du hittar även mer information om vad vi gör och vad vi kan erbjuda ert företag här.

Observera att det bara är kundtjänst som kan hjälpa till med frågor gällande aktivering och inloggning av Studentkortet.

Studentkortet i Sverige AB
Besöksadress: Regeringsgatan 105
111 39 Stockholm
+46 8 652 76 00

 

Studentkortets medarbetare

Fredrik Wedar
Head of Sales
fredrik.wedar@studentkortet.se

Nicolina Bryme
Key Account Manager
nicolina.bryme@studentkortet.se

Christoffer Jonsson
Key Account Manager
christoffer.jonsson@studentkortet.se

Axel Barkman
Account Manager
axel.barkman@studentkortet.se

Olle Wicksell
Account Manager
olle.wicksell@studentkortet.se

Kristina Skoglund
Account Manager Affiliate Sales
kristina.skoglund@studentkortet.se

Helena Simonsson
Marketing Manager
helena.simonsson@studentkortet.se

Sandra Ekman von Huth
Marketing Communications Specialist
sandra.ekmanvonhuth@studentkortet.se

Jenny Westlund
Marketing Communications Specialist
jenny.westlund@studentkortet.se

Daniel Svanemar
System Administrator
daniel.svanemar@studentkortet.se

Hanna Petersson
Head of Client Relations
hanna.petersson@studentkortet.se

Arek Rutensparr
System Manager
arek.rutensparr@studentkortet.se

Helen Johansson
Head of Customer Support
kundtjanst@studentkortet.se

Lina Hedkvist (Föräldraledig)
Customer Support
kundtjanst@studentkortet.se